2023 Eredmények:

 3 Km

Férfi:


1. helyezett - Hornyák Benett

2. helyezett - Kubránszky Gergő

3. helyezett - Túrák Kristóf


Női:

1. helyezett - Mohay Lili

2. helyezett - Trázsi Mia Sophia 

3. helyezett - Csernus Lili


7 km

Férfi:


10-19 éves korosztály:

1. helyezett - Kaszap Imre Bence 

2. helyezett - Bodnár Henrik Sámuel

3. helyezett - Kothencz Előd


20-29 éves korosztály:

1. helyezett - Vadicska Martin

2. helyezett - Turkevei-Nagy Maritin

3. helyezett - Kosik-Fa Zoltán


30-39 éves korosztály:

1. helyezett - Kiss Szabolcs 

2. helyezett - Nagy Richárd 

3. helyezett - Tóth Pál 


40-49 éves korosztály:

1. helyezett - Vegán Viktor 

2. helyezett - Baukó Ferenc 

3. helyezett - Juhász Gábor 


50-59 éves korosztály:

1. helyezett - Görbe József

2. helyezett - Csenki Csaba 

3. helyezett - Karesz


60+ éves korosztály:

1. helyezett - Petrás László

2. helyezett - Dr. Törjék Zoltán

3. helyezett - Varga István


Női:

10-19 éves korosztály:

1. helyezett - Csík Szonja 

2. helyezett - Rideg Iringó

3. helyezett - Nemetz Mirella 


20-29 éves korosztály:

1. helyezett - Szöllősi Lilla 

2. helyezett - Bárdi Brigitta Laura

3. helyezett - Kovács Edina Laura


30-39 éves korosztály:

1. helyezett - Páli Nikolett

2. helyezett - Miklós Mónika  

3. helyezett - Juhász-Tompa Melinda


40-49 éves korosztály:

1. helyezett - Botka Annamária

2. helyezett - Nagyné Vass Márta

3. helyezett - Szekeres Anita 


50-59 éves korosztály:

1. helyezett - Szivelné Varga Rózsa 

2. helyezett - Kengyel Orsolya

3. helyezett - Balláné Falusi Andrea


60+ éves korosztály:

1. helyezett - Kemény Andrásné


14 km:

Férfi:


10-19 éves korosztály:

1. helyezett - Fodor Nándor

2. helyezett - Mara Fabian

3. helyezett - Szabadi Richárd Sándor


20-29 éves korosztály:

1. helyezett - Cseh Dávid

2. helyezett - Krát Iván


30-39 éves korosztály:

1. helyezett - Németh Attila

2. helyezett - Tóth Csaba

3. helyezett - Rada Richárd


40-49 éves korosztály:

1. helyezett - Major Gábor 

2. helyezett - Balogh János 

3. helyezett - Vécsy György 


50-59 éves korosztály:

1. helyezett - Seres János

2. helyezett - Herczeg Tamás 

3. helyezett - Demeter Tamás


60+ éves korosztály:

1. helyezett - Andrássy Béla

2. helyezett - Szentmiklósi Lajos


Női:


10-19 éves korosztály:

1. helyezett - Bálint Aliz


20-29 éves korosztály:

1. helyezett - Földesné Benics Ildikó

2. helyezett - Sándorné Turkevei Nagy Ildikó

3. helyezett - Tóth Enikő


30-39 éves korosztály:

1. helyezett - Kubránszkyné Sándor Mónika

2. helyezett - Balogh-Reich Anita


40-49 éves korosztály:

1. helyezett - Ladányi Mónika 

2. helyezett - Kemény Éva

3. helyezett - Fényszárosi Hajnalka 


50-59 éves korosztály:

1. helyezett - Háryné Staskó Anita

2. helyezett - Urbán Gabriella

3. helyezett - Hedrichné Tóth Ágnes


60+ éves korosztály:

1. helyezett - T. Nagy Magdolna

2. helyezett - Lekrinszki Éva



21 Km:

Férfi:


20-29 éves korosztály:

1. helyezett - Domján Péter

2. helyezett - Galambos Norbert Márk


30-39 éves korosztály:

1. helyezett - Nagy István 

2. helyezett - Galbovy Szabolcs

3. helyezett - dr. Zalai Zsolt


40-49 éves korosztály:

1. helyezett - Csizmadia Gábor

2. helyezett - Lakatos Zsolt

3. helyezett - Szabó Endre


50-59 éves korosztály:

1. helyezett - Baranyi Zoltán

2. helyezett - Hegedűs János

3. helyezett - Havasi György


60+ éves korosztály:

1. helyezett - Szabó Dezső

2. helyezett - Tánczos Csaba


Női:


30-39 éves korosztály:

1. helyezett - Vámosi Vivien

2. helyezett - Balázs Nikoletta


40-49 éves korosztály:

1. helyezett - Podmaniczkiné Tóth Annamária

2. helyezett - Kocsor Szilvia 

3. helyezett - Tóth Edit


50-59 éves korosztály:

1. helyezett - Juhász Erika

2. helyezett - Dr. Fodor Anita 


60+ éves korosztály:

1. helyezett - Dollákné Drabant Zsuzsanna


Csapatok: 

Férfi:


1. helyezett - MB Old School 

2. helyezett - Wekend Runners

3. helyezett - Sógorok


Női:


1. helyezett - Összefújt minket a futás :-)


42 Km

Férfi:


Összevont 18-39 éves korosztály:


1. helyezett - Hertelendi Zsolt

2. helyezett - Jánossy Márton

3. helyezett - Oravecz Árpád


40-49 éves korosztály:

1. helyezett - Szelei gyula

2. helyezett - Nagy Csaba Levente 

3. helyezett - Kazai István


50-59 éves korosztály:

1. helyezett - Vasas László Viktor

2. helyezett - Bodnár Péter

3. helyezett - Ökrös Csaba 


Női:


Összevont korosztály:

1. helyezett - Szúróczki Krisztina

2. helyezett - Nagyné Farkas Katalin

3. helyezett - Mucza Antónia